Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AY VE GÜNEŞ'İN RÜYASI: RÜYADA AY VE PARLAK GÜNEŞ GÖRMEK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Önce Ayın, sonra da Güneşin denize düşerek partlaması
Rüyada görüyorum ki, yaz fesli olmasına rağmen hava çok soyuk ve birden görüyorum ki, bulutların arasında ay çok güzel gözüküyor. Ve aniden ayın Saturna dönüştüğünü görüyorum ve çok hızlı şekilde ayın etrafındakı o saturn dairesinin ittiyini ve yavaş-yavaş denize düştüyünü ve patladığını görüyorum. Yeni bir ay çıktığını, fakat aypare olduğunu görüyorum. Bu da çok sürmeden aaynı şekilde denize düşerek partlıyor. En sonda Çok nehenk ve de çok parlak bir güneş doğuyor ve bu da onlar gibi suya enip partlıyor. Ama rüyada bu gördüklerimden korkmuyorum, aksine, gökyüzündeki şu menzere çok hoşuma gidiyor. Asla böyle rüya görmedim, o yüzden aceleneyorum rüyanın yozulmasına... teşekkürler önceden...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herkesin hayal edemediği şeyleri hayal etmişsiniz ve hayal ettiklerinize kavuşmak üzeresiniz. Tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük başarılar yakalama fırsatlarına sahip olacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA