Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AY'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ay
Meraba kahin. Rüyamda eski sevgilimle yakın olan ablamıngerçek hayatta küsüm ablamla gizlice telefonunu aldım güya konuşmalarrını okuyacaktım. Baktım konuşma felan göremedim. Sonra ablamın yanına gittim" sanırım duyacağım herşeye hazırım abla gerçekleri anlat bana" dedim. Ve ablam gülümsedi müjdeli bir haber var dedi. O burada, bu şehire geldi dedi. gerçek hayatta farklı şehirlerdeyiz Bende sevindim. Sonra ablam o evlendi dedi. Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Kiminle dedim söyledi kim olduğunu ve gerçek hayatta tanıyorum o kızı fotoğraflardan.Sonra buraya kadarmış dedim. Sonra odama geçtim yere oturdum başımı sandalyeye dayadım ve sessiz sessiz, kalbim acıya acıya ağladım. Yorumu nedir kahin? cok teşekkürler. Bekar, 20
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yeliz eski sevgilini unutamamışsınız. Haberci olduğunu sanmıyorum o kısmın. Ağlamak ise, ruhsal bedenimizde biriken koyu ve ağır enerjileri temizlemenin en iyi yoludur. Bazen ruh, öylesine arınma ihtiyacı içinde olur ki, bilinçaltı bunu sağlamak için bir takım senaryolar yazar ve bizi rüyamızda ağlatır. Sizin de bu nedenle ağladığınız ortada, bir kaç gün içinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA