Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AVUKAT HASAN'IN RÜYASI: RÜYADA EŞİNİ GÖRMEK

19.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen avukat hasan
Ben köye annemin ve babamın mezarını ziyarete gitmişim köyde bana eşimin burda ev tuttuğunu ve yanlız yaşadığını söylediler evi gösterdiler ve eve gittim evin için bembeyaz ve aydınlıktı eşim beyaz bir yatağın içinde beyaz bir giysiler içinde yatıyordu beni gördü ve boynuma sarıldı öptü beni artık evimize dönmek istiyorum beni götürürmüsün diye söyledi bende hazır olduğumu bunu hep beklediğimi söyledim eşimin ilk evliliğinden olan oğlu yanımıza geldi benimle tokalaştı hata yaptığını annesini bu kadar çok sevdiğimi bilmediğini ve alıp gitmemi ona iyi bakmamı istedi bende öyle olacağını söyledim kızım geldi yanımıza evime ve eşime sahip çıkmamı isteyerek gitmek istediğini söyledi onu otobüse bindirdim gönderdim bu arada köyün ileri gelen biriyle karşılaştık bana eşimi sordu bende barıştığımızı eve döneceğini söyledim sevindi bana yaklaşyık 20 yıl önce vefat eden babamın dualarıının kabul olduğunu babamın yaptığı bir iyiliğe karşılık huzurumun geri verildiğini söyledi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar Hasan, eşinizle ayrı mı yaşıyorsunuz? Bu rüya bilinçaltınızın bir ürünü. Düşünceleriniz, hisleriniz, istekleriniz yansımış rüyanıza. Eşiniz sizi affedecek sanırım. Size sarılması ve öpmesi bunu gösteriyor. Kırgınlığı varsa bu kırgınlık da ortadan kalkacak. Ancak biraz daha çaba sarf etmeniz gerekiyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA