Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AV HASAN GÜRPINAR'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ EŞİ GÖRMEK

14.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen av hasan gürpınar
Öncelikle kolay gelsin yaklaşık 3 gün önce 6 ay önce ayrıldığım ve boşandığım eşimle birlikte ilk aldığımız beyaz araba ile yola çıkıyoruz. arabada sadece ikimiz varız. benden sigara istedi ve yakarak sigarayı verdim bir tanede ben yaktım. bu arada elimi herzamanki gibi bacaklarının üstüne koydum önce ses çıkartmatı sonra tekrar evlene kadar bunu bir daha yapma diye uyardı ama gülüyordu. bilmediğimiz bir yerde durduk yağmur yağıyordu. pazar gibi bir yerde arabayı park ettik bu arada ben bir minibüse bindim tanıdıklar varmış onlarla beraber bir yere gidiyoruz. minibüste ben eşimi pazar yerinde bıraktığımı beni bulamaz ise merak ederek telaşlanacağını söyleyerek indim ve arabanın yanına gittim eşimin üstünde ilk tanıştığımızda ilk aldığım beyaz bir gömlek ve açık sarı bir pantolon vardı eşim beni görünce nerdesin diye kızdı ve arabaya bindik hareket ettik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, eğer sürekli eski eşinizi düşünüyorsanız, boşandığınız için mutsuzsanız bu rüya bilinçaltınızın ürünü olabilir. Gün içerisinde yoğun şekilde sürekli düşündüğümüz şeyler rüyamıza girebiliyorlar. Eğer bu şekilde değilse eski eşiniz sizinle tekrar birleşmek istiyor olabilir. Sigara içmek keyifleneceğiniz haberler alacağına işaret ediyor. Eşinizle ilgili sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA