Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ATLAS'IN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Atlas
Rüyamda halka açık bir ortamda gezerken bi adam beni görüyor ve bana aşık oluyor beni bir süre takip ettikten sonra beni kaçırıyor ve bi eve götürüyor orada bi kadın bana yardım etmek istiyor ben bi yerden telefon buluyorum ve polisi arıyorum polis benden konum istiyor fakat ben yeri bilmiyorum ve bunu anlatırken sesim kısık çıkıyor sonra adam beni taciz etmeye kalkıyor fakat vazgeçip odadan çıkıyor sonra ben bu arada bi yolunu bulup burdan kaçıyorum bu sırada sevdiğim insanlar köşe bucak beni arıyor ben sokaklarda koşup yardım istiyorum fakat sesim çıkmıyor imdat çığlıklarımı sadece kendim duyuyorum sonra bi ışık görüyorum bi bakkal ve bi çocuk çıkıyor içerden ona da anlatmak istiyorum fakat yine sesim çıkmıyor ama o beni anlıyor bu sırada adam benim kaçtığımı çoktan fark etmiş beni takip ediyor ama o çocuk beni koruyor çok ilginç ve korkuç bi rüyaydı yorumlarsanız çok sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku hissedilen rüyalar haberci olmazlar.İzlediğiniz bir filmdeki karakterlerden bir parça bulmuş, etkilenmiş olabilirsiniz. Bilinçaltı sürekli bağlantı kurar. İzlediklerinizi hayatınızla birleştirir. Ve ayrıca korku merkezini tetikleyen şeyler izlediğinizde bilinçaltınızdaki korkular hemen su yüzüne çıkar ve siz korkmaya devam edersiniz. Hep söylüyorum; korku, korkuyu doğurur. Gerçek yaşamda korkunç şeyler izler, dinler, okursanız rüyalarınız kabus olur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA