Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ATIN ÜZERİNDE OLMAK

27.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çarık
Bir kişinin hayırlı olup olmadığını anlamak için istihareye yattım Rüyamda kızıl-kahverengi bir atın üzerindeyim Bana dedilerki “eğer yakalanırsan gözlerini oydur kendini yak” Sonra yemyeşil ulu ağaçlık bir orman yolunda atla yavaş yavaş geçiyorum Ortam o kadar huzurlu ki mutluyum doğayla başbaşayım Orman çıkışında bir köye varıyorum Köyü eşkiyalar mı basmış pek anlamadım Ama ortam karmakarışık Atın üzerindeydim Yakalanmış değildim ama bende “gözlerimi oydurup kendimi yakmalıyım” diyerek uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Muradınıza ereceksiniz. Bu kişi size uygun biri ama ailesi ya da çevresi size hiç huzur vermeyecek bilesiniz. Onlardan uzak bir yaşam istediğiniz her şeye kavuşmanızı sağlayabilir. Ancak unutmayın ki eninde sonunda onun çevresinin içinde yer almak zorunda kalacaksınız. O zaman ne yapacaksınız? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA