Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ATAKNB'NİN RÜYASI: RÜYADA GÖRÜNMEZ OLMAK

24.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ataknb
Rüyamda bir arkadaşm yüzük takıyordu ve bu yüzükle süper güçler kazanıyordu, görünmezlik uçabilme ışınlannabilme her türden yetenek..ona bu yüzükten banada getirmesini söyledim getirdi de. Bu güçleri kullanırken insanların tepkilerini ölçüyorduk karşısında birden görünmez oluyorduk veya ben bakkala ışınlanıp sıgara alıp parasını vermeden geri dönüyordum, bir süre sonra güçlerimizi kontrol edememeye başladık görünmezlikten geri çıkamıyorduk yüzük bizi ele geçiriyordu arkadaşım çıkarmamı istedi ben çıkarmadım onla kavga etmeye başladık derken onun gücü bana yetmiyordu bu arkadaşım bir kadını zityaret etti görünmez bir şekilde ve kadın bunu hissetti kadın görmediği halde arkadaşımla sarılmaya falan başladıla köşedede kadının çocuğu oturuyordu herneyse , görüşüm bulanıklaşmaya göz kapaklarım kapanmaya ve halisizlik ayağa kalkamama gibi bir durum oldu ve anlımın içinde '' 3.BİR GÖZ'' açılmaya başladığını fark ettim ve uyandım bu ne anlama geliyor ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya yalnızlıktan çok hoşlandığınızı, iç dünyanızda hayallerle yaşadığınızı anlatıyor. Başkalarının hoşuna gitmeyen şeyler size zevk veriyor olabilir, gizemli şeyleri seviyorsunuz. Üçüncü gözü açık insanlar diğer boyutlarla iletişim kurabilir, geleceğe ait birebir çıkan rüyalar görebilirler. Üçüncü gözünüzün açılması, algılarınızın yükseldiği için başkalarının düşüncelerini bile okuyabileceğinizin işareti.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA