Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASYA'NIN RÜYASI: RÜYADA KENDİNİ YOLDA GÖRMEK

26.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen asya
Çok yakın bir erkek bir arkadaşım kalabalık bir ortamda elimi tutup başka bir yere götürüyor. Bana benden çok hoşlandığını söylüyor bende olmayacağını söylüyorum tam o sırada en yakın kız arkadaşım arkamızdan geliyor o gelince ikimizde susuyoruz. Üçümüz beraber çok yüksek bir binanın yan tarafında bulunan merdiveniyle binanın çatısına çıkıyoruz. Tam ineceğimiz sırada kız arkadaşım elinde sefer tası ile merdivenden atlıyor hızla aşağıya düşüyor fakat hiç yaralanmıyor. Ben ise bi anda kendimi bi yolun ortasında buluyorum.Farkında olmadan aşağıya kısa bi yoldan inmişim ama nasıl olduğunu bilmiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, çevrenizdekilerle birlikte ortak bir iş yapacaksınız. Bu aileden de olabilir arkadaş çevrenizden de olabilir. Yanınızda en samimi bulduğunuz kişi size göre daha rahat olacak. Onlar daha kolay işleri hallederken siz zorlanacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA