Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASTRAL SEYAHAT HAKKINDA

05.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ahsen
Mrh öncelikle yorumlarınız için Tesekkur ederim.aklıma takılan birşey var.bir hafta önce falan adını sonradan öğrendiğim astral seyahati yasadim. İlk defa yaşadım 30 yaşındayım.bunu yaşamış olmam bana bir işaretmi özel bir anlamı varmı.yada bu durum benim özel yetenegim olduğu anlamına gelirmi.bir daha yasarmiyim korkmalimiyim.bu sorular beynimi yiyor lütfen bu konuda beni aydınlatır misiniz.vereceğiniz cvp benim için çok kıymetli.size çok güveniyorum çünkü.şimdiden tesekkur ederim.kolay gelsin.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herkes astral seyahat yapar ama bunu farkedemez. Bilinçli olarak astral seyahat yapmak herkese özgü bir yetenek değildir. Yaşadığınız garip bir durum değil, korkmanıza gerek yok. Yeniden yaşamanız olasıdır çünkü hemen hemen hepimiz -farkında olmadan- sürekli bunu yapıyoruz. Bilinçli astral seyahat özel bir durumdur. Kişinin kendisini ve ruhunu eğitmesi gerekir. Bazı kişilerde buna bile gerek kalmaz. Bilinçli olarak bir kez yapılan astral seyahat yeniden bilinçli astral seyahatlerin kapısını açacaktır. Ben bilinçli olarak yapılan astral seyahati hiç bir zaman tavsiye etmiyorum. Ama diğer türlüsüne engel olmak elinizde değil. Biz astral seyahat yaptığımızda zamandan ve mekandan bağımsız gezebiliriz. Gördüğümüz çoğu rüya astral seyahat esnasında gördüğümüz şeylerdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA