Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASRİYE'NİN RÜYASI: RÜYADA ARKADAŞ GÖRMEK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen asriyenin rüyası
Rüyamda sevdiğim bir arkadaşımın evine gidiyorum.kendim sitem ettim mi o kısmı net hatırlayamıyorum ama arkadaşım bana sitem etti.''sen de beni sevmediğini söyledin'' dedi,bende ona ''sevdim seviyorum kendimce'' diye cevap verdim.sonrasında uyuyakalmışım onun 2 yaşındaki kızıyla birlikte,arkadaşımda bir örtüyle üzerimizi örterken uyanıverdim.saat kaç dedim 12:20 gibi bir saat gördüm.ben gideyim dedim ama aslında gitmek istemiyordum.O da bana kal dedi,sabaha bilet işine bakarız.bu bilet olayını net hatırlayamıyorum.Sanki ben ondan birşey saklıyorum da o da bunu açığa çıkarmak için yarın birlikte gidip bakalım gibi birşey söylüyor.bu benim hissettiğim net hatırlamadığım kısım.burada uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bahsettiğiniz arkadaşınızla gerçekten aranızda bir sorun çıkabilir. Rüyanız böyle bir sorun karşısında onunla açıkça konuşmanız gerektiğinin uyarısını veriyor size. Gizli bir şey yapmaya çalışacaksınız ama arkadaşınızın haberi olacak ya da bunu kendisi anlayacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA