Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLIHAN'IN RÜYASI: RÜYADA ÖRGÜ ÖRMEK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslıhan
Bakkal dükkanından 1 paket dondurma aldım. İçinde 4 tane renkli dondurma vardı Dondurmaların birisi neredeyse erimek üzereydi. Eve gittiğimde anneannem, teyzelerim ve dayılarım salonda oturuyorlardı. Dondurmaları küçük kuzenlerime dağıttım.O sırada teyzemin ve kızının elinde renkli iplerden örgü vardı ve kalın üçlü ilmekle değişik tarzda örüyorlardı.Ben de elime önceden ilmek geçirilmiş örgü aldım ve onlara bakarak örmeye çalıştım. Aynı rüyanın öncesinde ise Avrupa'da yaşayan ve zengin hiç bilmediğim bir teyzem varmış. Çok bakımlı ama mesafeli bir kadındı. Küçük bir kıza kaldırımda yardım ederken o kızın onun kızı olduğunu öğrendim. Gerçek hayatta var olan teyzelerimden biri ile sohbet halindeydi ama aileden uzak durmaya çalışır gibiydi.Tşkrler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, şaşkınlık yaratacak bir kısmet alacaksınız. Ancak bunu başkalarıyla paylaşmak isteyeceksiniz. Örgü örmeniz kısa sürede sonuçlanacak bir işe girişeceğinizin habercisi.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA