Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLIHAN'IN RÜYASI: RÜYADA KENDİNİ DALGAYA BIRAKMAK

31.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslıhan
Rüyamda Amerika'daymışım. Yanımda gerçekte tanımadığım ve iş için orada olan bir kalabalık ile birlikteydim. Okyanus kenarında manzara resmi çekiyordum. Okyanus dalgalarında eğleniyorduk. Hatta özellikle büyük dalganın gelmesini bekledik ve büyük dalga gelince kendimizi eğlenerek bıraktık. Dalga ertesi gün çekilmiş güya ve kumsalda hareketsiz yatan 3 kişi vardı. Ayaklarından çektim ölüp ölmediklerini anlamak için, neyse ki yaşıyorlarmış.Bir önceki rüyamda ise büyük beyaz bir yat kullanıyordum denizde. İçinde iki kedim vardı. Biri ölmüştü ama diğeri yavruydu ve yaşıyordu. Onları kurtarmaya çalışıyordum yatın içinden çıkarıp.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kader arkadaşınızla sizin yollarınızı ayıracak gibi görünüyor. Siz şanslı bir durumla karşılaşacak ve kendi yolunuzu çizeceksiniz. Kader başınıza düşünmediğiniz şeyleri de getirebilir ama direnmek yerine kendinizi hayatın akışına bırakmayı biliyorsunuz. Bu nedenle yaşamın sizi üzmesi, yıpratması çok zor gibi görünüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA