Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLIHAN'IN RÜYASI: RÜYADA HEDİYE ALMAK

04.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslıhan
5 yıl önce yurtdışında bir dönem yaşadım ve rüyamda o ülkedeydim. Alışveriş merkezini gezerken tanımadığım bir kadın bana hatıra hediyelik eşya satın almaya çalıştı. Güya biz eskiden arkadaşmışız ve sohbet etmeye çalışıyordu hayatıyla ilgili.Hediye teklifini kabul etmedim. Yanından ayrıldığımda bu sefer tanımadığım başka bir erkekle karşılaştım. Güya onu da tanıyormuşum. Komşusuyla yaşadığı probleme şahit oldum o arada.Üzgündü ama O da bana zorla hediyelik eşya vermeye çalıştı. Benim elimde büyük alışveriş çanntası varmış ve çantama zorla hediyelikleri koydu. Altın renk küçük biblo gibiydi verdiği şeyler ve gazete kağıdında bir külaha sarılmıştı. Devamında şehirde gezeceğim yerleri ve yapacağım etkinlikleri planlıyordum kendi kendime.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Aslıhan, hediye almak, teklif almaktır. Bilge ve tecrübeli birinden bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu insan tanıdığınız biri olmalı. İşiniz yurt dışıyla bağlantılı olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA