Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLI ŞAHİNOĞLU'NUN RÜYASI: RÜYADA ÖLÜYE SARILMAK

14.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı ŞAHİNOĞLU
Benim babam vefat edeli 7 ay oldu ve rüyamda çok kez gördüm ama bu biraz değişikti babam benim üniversite kazanmamı istiyordu rüyamda babam dirilmiş sarıldı öptü bizi sabun kokuyordu mis gibi ve çok güzeldi ben senin arkandayım güzel kızım dedi 1 günlüğüne bizde kalacakmış izin verilmiş yine sarılıyor öpüyor baba ölüm acı verici birşey mi diyorum bilmem diyor mezarına gelince geldiğimizi hissettin mi diyorum melekler izin vermiyor söylemesine sonra uyandım anlamını çok merak ediyorum cevaplarsanız çok mutlu olurum - saygılarımla
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüye sarılmak manevi olarak desteklenmek demektir. Babanız sadece bir suret, ilahi varlıklar sıkıntılarınızın ruhunuzun üzerinde yarattığı ağır enerjileri temizlemişler. Kendinizi daha iyi hissetmeniz için yapılan bir şey bu. Ölüye sarılmak iyidir. Hastalıkların ve negatif enerjilerin temizlenmesini sağlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA