Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLI'NIN RÜYASI: RÜYADA TÜRK KAHVESİ İÇMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı
Ben 2 yaşımdayken anneannem ölmüştü gözümün önünde şekerden dolayı.Bugün rüyamda da eve koşarak gidiyordum saçımı yıkayıp okula gidecektim ama ev müstakildi çok güzeldi.banyoya gireceğim zaman annem beni tuttu gitme boşver dedi.masaya oturtturdu beni annemin yengeside vardı ve bana türk kahvesi içirmişlerdi.annem'sen benim hem evladım hem hatıramsın'diyordu.bir kaç gün sonra anneannemin o masada oturduğunu gördüm uzaktan'torunuma doyamadım hiç sevemedim'diyip o da içtiğim kahveden içiyordu annem ve yengesiyle beraber oturup.ve nedense arada bi mutfağımızda gezen sarı örümcek görüyordum hiçbir zararı yoktu sadece geziyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keyfinizi yerine getirecek haberler alacaksınız. Haberlerin üzerine kendi açınızdan olayın güzelliklerini düşünüp mutlu olabilirsiniz.. Rüyada ölmüş birini görmek birinin geleceğine işarettir. Ölü insanlar genellikle rüyada konuşmazlar ama eğer bir şey söylerlerse buna dikkat etmek gerekir. Rüyada ölünün elinden bir şey almak çok iyidir. Bu sizin elde edeceğiniz bir kısmettir. Ölüye bir şey vermek kayıptır ve iyiye yorulmaz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA