Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLI'NIN RÜYASI: RÜYADA SEVİŞMEK

28.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı
Merhaba sabah cok uzun bir ruya gordum sıralamasını tam hatırlayamıyorum ama okulumda ki hayatımda hiç bir yeri olmayan güzel bir kız ile sevişiyordum sonra benden iki yaş büyük olan abimle ve en yakın erkek arkadaşım ile ayrıntılarını tam hatırlayamıyorum fakat hep romantik bir birliktelik oluyordu ve gizliydi hepsi kimsenin haberi yoktu,bittiğinde hiç birinde pişmanlık hissetmiyorduk ve huzurluyduk rahatlaşmışçasına.En yakın arkadaşımla bizim evde benim odamdaydık o yurtdışından dönmüştü gerçektede yurtdışında ve dönecekve eve tamircilerle beraber biri geliyordu baktığımda yine aynı yakın erkek arkdaşım olduğunu görüyordum ama şaşırmıyordum sanki ikisi aynı kişi değilmiş gibi,okulda gördüğüm kız 8 aydır başım çok ağrıyor artık dayanamıyorum hastaneye kaldırılmak istiyorum diyordu ona ben bakıyordum sonrasında yakınlaşıyorduk sanki birbirimizden çok hoşlanırcasına ve banyoda ortada duran bir küvette kapı aralık bir şekilde sevişiyorduk rahatsızdım annem görebilir kokusuyla
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tür rüyalar, bilinçaltınızdaki isteklerin yansımasıdır. Direk o kişiye karşı olmasa da genel olarak bir seks ihtiyacını tanımlarlar. Yaşamınızda şu sıralarda böyle bir boşluk olmuş olabilir, bilinçaltınız sizi avutmuş. Gördüğünüz haberci bir rüya değil, üzerinde durmayın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA