Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLI'NIN RÜYASI: RÜYADA ESKİ OKUL ARKADAŞLARINI GÖRMEK

07.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı
Rüyamda liseye gidiyorum alt katı kantinmiş-AVM'deki restorantlar gibi- sonra arkadaşlarımla selamlaşıp yürüyen merdivenle üst kata tuvalete gidiyorum, üzerimdeki bol mavi poları çıkartıyorum alttan parlak kırmızı polarla çıkıp aynı kattaki sınıfa girerken koridorda erkek arkadaşıma rastlıyorum ama ilgilenmiyorum. Hayattan bıkmış davranıyorum herkese. Tutumumun yanlış olduğunu kendi aralarında konuşuyorlar. Hayat dolu olsam yardım edebileceklerini söylüyorlar. Ben umursamıyorum. İlkokuldaki sıra arkadaşımla 3.sıraya oturuyoruz, dersimi dinliyorum. Ama sıra arkadaşım hariç sınıf lise arkadaşlarımla dolu. Okul çağını geçtim, bekarım. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Geçmişte yaşadığınız hayata, o dönemdeki ruh halinize dönmek istiyorsunuz. Belki de okul yıllarına duyduğunuz özlem rüyanızda karşınıza çıktı. Bu rüya size geçmişten çıkarmanız gereken bazı dersler olduğunu söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA