Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLI'NIN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN NİŞANLANMASI

02.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı
Merhaba,rūyamda 26 yaşındaki bekar oğlumu nįşanlanıyormuş, tanımadığım bir kızla, kız,pembe tuvalet giymiş kız çok mutlu oğlumda spor kıyafet giymiş oğlumun saçları çok gūzeldi uzundu, alnına sarı bant bağladım kendini çok yakışıklı hissetti ve yakışıklıydı kızıda, ben hazırladım kızında, alnına pembe bant bağladım birisi, dediki gelinle, damadın, arabada yanına 2 kişi oturucak, dediler Ben bir anda oğlumu, gerçekte, yıllar önce ölen abim gibi hissettim oğlum değildi damat, gūya abimmiş içimden ben kardeşiyim, gelin arabasında yanına beni oturturlar diyorum.teşekkūrler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, oğlunuzun mürüvvetini görmeyi çok hayal ediyor ve istiyorsunuz. Bu güzel isteğiniz rüyanıza yansımış. Bilinçaltınız size güzel bir senaryo yazmış. Abinizi damat olarak görmüş olmanız ise, abinizin dünya hayatında yaptığı hayırların karşılığını görmüş olabileceğine işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA