Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLAN'IN RÜYASI: RÜYADA YOLDA KAYBOLMAK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslan
Taksiye bindim,yolda indim,bir kenarda deniz diğer tarafta tepelik yerler vardı,bu mevsimde denize mi gireceğim dedimltaksinin icide kalabalıktı 250₺ tuttu pahalı dedim odemedim parayı diğerleri ödesin diye geçirdim içimden ama tanımıyorum kimseyi.Tepelik olan yere geçtim bı baktım aslan var yanımda ama celimsiz hasta gibi kendimi tepeden aşağı bıraktım ama iniyorum güya yol yok yokuş aşağı orada da aslan var yine celimsiz tüyleri porsumus zayıf.Saldirmadilar hiç.Sonra otobüste gördüm kendimi yine kalabalık, bir durakta indim bı taraf uzun yol diğer tarafta evler var.Buyukcekmece yazıyor tabelada diğer taraf eski oturduğum mahalleye benziyor.Eski tarz evler ama yıkık dökük ama çok guzeller.Biraz gezdikten sonra çıkmaz sokak gibi bir yere girip bahçeli ağaçlı yollardan bir eve giriyorum,etrafı kolacan ederken evin sahibi orta yaşlı bir kadın bir erkek geliyor,kaybolduğumu söylüyorum diğer tarafı bilmediğim için bu yolda gectigimi söylüyorum,oradan çıkıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Deniz, işle ilgili bazı gelişmeler var. Yüksek kademede bazı insanlar seni himayelerine alıp koruyacaklar. Ufkun değişecek, geleceğe daha farklı ve umutlu bakmaya başlayacaksın. Ancak bazı konularda kararsız kalacaksın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA