Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASDASD'NIN RÜYASI: İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

02.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asdasd
2 gün önce erkek arkadaşımla ayrıldık. Bu gece de güzelce abdest alıp bana geri dönmesi ve hayırlı bir şekilde evlenmemiz için zikir çekip dua okudum. Abdestli bir şekilde uyudum. Rüyamda kız kardeşimle ankaradayiz. Metrobuse biniyorduk. Sonra bir yurdun icerisindeyiz. Banyo yapilan biraz büyük bir yerdeyim. Banyo yapıyordum ve ciplaktim. Kapıyı araladigimda ayrıldığım erkek arkadaşım bekliyordu elinde havlu vardı ve çırılçıplaktı. İçeri girecekti ama annem kiz kardeşimi yolluyor bak bakayım o çocuk ablanin yanina içeri girmis mi diye? Ara ara kardeşim bize bakmaya geliyordu o yüzden yanıma gelmedi. Ona baktığımda dikkatimi çeken şu cinsel organı 4 5 yaş erkek çocuğunun pipisi gibiydi. O kadar küçüktü ve sünnetsizdi. Yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şartlanarak uyuduğumuzda bilinçaltı devreye giriyor ne yazık ki ve ne istiyorsak onu görüyoruz ya da çok alakasız şeyler görüyoruz. Geleceği görmek bir namaz kılıp, niyet ederek uyumakla vaki olabilseydi hepimiz her gece bunu yapardık. Ama ne yazık ki mümkün değil. Bu rüya haberci değil ne yazık ki.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA