Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARZAWA'NIN RÜYASI: RÜYADA YALIN AYAK YÜRÜMEK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arzawa
MerhabaRüyamda ceketimi giyiyorum fakat turuncu renkli olduğunu görünce çıkarıyorum. Kravatım da turuncuydu onuda değiştirmek için başka kravat seçiyorum. Daha sonra bir yolda yürüdüğümü görüyorum başka insanlarda var. Motosiklet süren bir iki kişide görüyorum akrobatik şekilde sürüyorlardı. Böylece yürürken ayakkabımın olmadığını farkediyorum yalın ayak yürüyormuşum o şekilde devam ettim. Varacağım yere gelince kapalı olduğunu gördüm. Sonra aynı yoldan bi arkadaşımın geldiğini gördüm ve o nasıl gidecekki diye düşünerek yanına gittim. Yanına varınca duraktaydı ve otobüsle gideceğini söyledi benimde içime sinmedi ama o sıra uyandımTeşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılardan kurtulacak, kariyerinizde ve özel yaşamınızda yükselişler yaşayacaksınız. Varacağınız yerin kapalı olması başta kabul etmeyeceğiniz ama size ekmek kapısı olacak kısmetleri simgeliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA