Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARYA'NIN RÜYASI- RÜYADA BAŞKA ANNEYE SAHİP OLMAK

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arya
Annem olduğunu gördüğüm kadınla beraber bir eve gidiyoruz, amacı beni biriyle tanıştırmak ama ben orda beni aşan bir şey görüyorum. Eve gidiyoruz, şimdiki evimizdeyiz ve mutfak benim odamla yer değiştirmiş olmalı odama hırsız giriyor ve babam ile annem beni korumaya çalışıyor ve şimdiki kadın gerçek annem. Hırsız geldiğinde bu bilgiyi sen mi elde ettin hiçbir şey bilmiyorsun diyen sesini duyuyorum ama şaşkınlıkla söylenmiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O anne sizin ruhsal rehberlerinizden ve belki de ruh ailenizden biri, sizi korumaya çalışıyor. Sizi tanıştırması ve tanıştırdığı şeyin sizi aşması kısmını bu açıklamama göre siz yorumlayın. Sizi ne ile tanıştırmış olabilir. Bana yazmadığınız için yorum yapamıyorum çünkü. Hırsızlık ise bir kıskançlıkla karşı karşıya kalacağınızı haber veriyor. Bu dünyevi bir durum. Anneniz bu kıskançlığın arkasında başka bir durum olduğunu söylüyor size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA