Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARSLAN'IN RÜYASI: RÜYADA YARADAN BAL AKMASI

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arslan
Rüyamda askerde görüyorum kendimi ve yüzümun hemen hemen her yeri kabuk almış şekilde yaraydi ve 5 6 asker daha vardı ben onlara bişeyler diyorum ve silahı alıp karşı tarafa ateş ediyorum catisiyor um sonra bu Yüzümdeki yarayi kavlatmaya başlıyorum ama acı yok yarayi kavlattiktan sonra altında sarı bir sıvı çıkıyor tadına bakıyorum bal olduğunu anliyorum ve şükürler olsun Allahım deyip uyaniyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşınızı, durumunuzu yazsaydınız keşke kısaca. Bu rüya güvenilir ve çalışkan, güçlü olduğunuzu kanıtlamak için verdiğiniz emeği, çabayı simgeliyor. Bunun için çok da yaralanmışsınız, üzüntüler yaşamışsınız ama bu yaralar sizin ruhunuza muhteşem bir değer katmış. Şimdi gerçekten de güçlü birisiniz. Sizden feyz almak isteyen pek çok insan olacaktır çevrenizde. Bu rüya ruhunuzun yaşamları boyunca edindiği tecrübeleri ve ruhun kademe kaydetmesini de anlatabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA