Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARMAGEDONF'UN RÜYASI: RÜYADA EVLİ OLDUĞUNU GÖRMEK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen armagedonf
Rüyamda evli olduğumu gördüm ve karşılıklı itişiyorduk hatta ben biraz dövüyordum. ondan sonra biz kendi ailemle dışarı çıkıyorduk ben annemi yanıma alıp anne ben Eceyle boşanmak istiyorum diyodum sadece ad olarak kadındı gördüğüm kişi erkek daha sonra karanlık kocaman araba park edilmiş bir arsaya giriyoduk orda insanlar köpeklere sopa fırlatıyor köpeklerde tutuyordu bize de attılar bizde panikle geri attık ben korktuğum için kaçmaya başladım biraz duraksayıp bi köpek sevdim sonra sakince yürümeye devam ettim bu atada köpeklerin hepsi beyazdı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Ceren, rüyada biriyle evlenmek ortak bir iş yapmak anlamına gelir. Biriyle ortak bir iş yapabilirsiniz ancak sonuçları pek güzel olmayacak gibi görünüyor. Bir adım atarken iki kere düşünün derim. Köpekler dostlarınızı simgeliyor. Sizi kötülükten koruyacaklar. Ancak siz yine de dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA