Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARDA ARDA'NIN RÜYASI-RÜYADA ARA BOYUTA ÇIKMAK

04.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arda Arda
Gece biraz rahatsizlandim ve evin asagi katinda ilac alip uyumusum ruyamda ayni yerimde uyaniyorum ve yuvarlak bir isik belirip yok oluyor sonra bakiyorum onumdeki sehpa yok yukari esimin yanina cikiyorum arkama bakiyorum yeni olmus bir tanidigimizin bana dogru geldigini goruyorum ve kayboluyor esime diyorumki ben gidiyorum oglumu kimseye verme diyorum bak beyaz kelebegim geldi diyirum kelebek omuzlarima konuyor sonra bakiyorum cicek goruyorum bak cicegimde geldi diyorum kokluyorum orda uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. Bizler ara boyutta maddi bedenimizin kabından kurtuluruz ve enerjimizin yeteneklerini keşfederiz. Bunlardan biri de hayallerin tezahürüdür. Yeni ölenlerin ruhları da bu boyutta bulunur. Tek fark onların maddi bedenle olan tüm bağları kopmuştur. Oysa ki yaşayanlar bu boyuta çıkarken gümüş bir kordon ile bedene göbek bağından bağlı kalırlar. Korktuğumuzda, bedene dönmek istediğimizde aniden ve şiddetle, bu bağ sayesinde geri döneriz. Yeni ölen kişi dışında gördükleriniz ya onun ya sizin hayallerinizdir. Yeni ölenler tıpkı bir mıknatıs gibi ara boyuta geçen tanıdıklarını kendi hayallerinin içine çekerler. Koklamak fiziksel bir eylemdir. Koklama aşamasında bedeninize dönmeniz de bu yüzdendir. Arama bölümüne yeni ölen yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA