Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARANEL1983'NIN RÜYASI- RÜYADA TEK SAHNE HATIRLAMAK

01.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aranel1983
Rüyamda sağa sola koşturan bacakları hariç her yeri parlement mavisi olan vaşağa benzeyem büyük bir kedi arkasından terk edilmiş elbise giydirilmiş yavru beyaz erkek bir kedi son olarak ta boynunda not olan bir kundağa sarılmış kız bebek gördüm normalde gördüğüm rüyalardan sadece bir tane belirğin şeyi hatırlardım bu sefer 3 adet tek rüyada gördüm gördümde denemez resmen yaşadım birazda ürperdim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok akılda kalıcı tek sahne rüyalar bazen haberci olabiliyorlar. Ben bu üç sembolü aynı rüyada gördüğünüzü düşünüyorum. Eğer böyle ise geleceğe dönük çaba sarfeden ama yetersiz biri ardında birini bırakıp kendi hayatına dalmış. Bıraktığı kişi bir erkek çocuğu ve yalnızlık çekiyor. Bunlar bir aile olabilir ama size faydası dokunmayan insanlar. Bu aileye ait yeni haberler alacaksınız, pek güzel şeyler olmayabilir. Siz bu durumdan kendinize bir ders çıkartmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA