Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANONİMMELON'IN RÜYASI: RÜYADA EVLENME TEKLİFİ ALMAK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Anonimmelon
Rüyamda bir sorun nedeniyle konuşmadığım bir arkadaşımerkek bana telefonda evlenme teklifi ediyordu.Bende o an kabul ediyordum.Onlar hazırlık yapıp İstanbul'a gelicek oluyor.Ben tam yola çıkmalarına yakın evlenmekten vazgeçiyordum.Ona söylemek için arıyordum bir bakıyordum görüntülü arama oluyordu.Onun omzuna kadar arkadan görüyordum damatlıklı falandı.Annesi oluyordu güya bir kadın oda hazırlanmış falan oluyordu.Sonra ben istemediğimi söylüyordum ama onun hala ense kısmını görüyorum.Sonra bir gün normal gezerken onu karşımda görüyorum "biraz konuşalım"diyor.Bende bir şey yapar diye korkup sürekli insanların çok olduğu yerler kaçmaya başlıyorum oda sürekli peşimde.Sonra akşam oluyor ben biz hala kaçma ve kovalama işine devam ediyoruz ama çevrede insan olmuyor artık.Bende gürültü yaparak kaçmaya çalışıyorum.O aradaçok gürültü yapıyoruz diye polis bizi arabaya bindiriyor.Bu kadar yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyada evlenme teklifi almak gerçek hayatta da aynı şekilde evlenme teklifi alacağınıza yorumlanır. Bir kişiden evlenme teklifi alabilirsiniz. Gerçekten sizi isteyen biri olmalı hayatınızda. Evlenmek ise ortak bir iş yapmak anlamına gelir. Siz evlenmekten vazgeçmişsiniz. Birisiyle bir ortaklık için adım atacağınız zaman kendinizden emin olamayacaksınız ve vazgeçeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA