Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANGEL'İN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN ŞİDDET GÖRMESİ

12.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Angel
Rüyamda yeni bir binanın en üst katında oturuyoruz.En alt hatta bodrum katında da arkadaşımın oturduğunu görüyorum.Gece birden gürültü duyuluyor.Esim çıkıp merdivenlerden bakıyor ki arkadaşıma kocası bagiriyor üstüne yürüyor falan Sonra içeri girip banna anlatıyor adamı ayıplayarak.O sırada karşı dairenin kapısı açılıyor bir adam çıkıyor eşime neler olduğunu soruyor ben arkada dinliyorum ve eşime yavaşça siparişini verelim mi diyor galiba çiçek eşimde evet iyi olur diyor ben o sırada ertesi gün evlilik yıldönümü olduğunu hatırlıyorum.Gercekte o tarihi geçtik.sonra ben bi taraftan mutlu olurken aklım arkadaşımda binanin merdivenlerinden inmeye başlıyorum ama karanlık elimde telefon var indikçe onun ışığına dokunuyorum.Baya bi indim 10 kat kadar sonra bodruma inip kapilarina bakıp ışık tuttum korkarak klarkamdan arkadaşımın ismini seslendi kocası birden dönüp ışık tuttum arkadaşım ağlıyo eşi tehdit ediyor arkadaşım ağlıyor ben tam ona doğdu yaklasacakken bana sakın bu tarafa geçme diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, çevrenizde böyle durumlar varsa, babanızdan, eşinizden şiddet görüyorsanız ya da ailede başka şiddet gören kadınlar varsa bunlardan etkilenmiş olabilirsiniz. Buna benzer olayları, negatif enerjiler nedeniyle olmadık sorunları yaşamış olmalısınız. Şu sıralar da bu tip ağır enerjiler sizi etkisi altına almış olabilir. Eğer böyle bir durum yoksa bir erkeğin hayatını farkında olmadan değiştiriyor olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA