Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ALPER1'İN RÜYASI: RÜYADA YURT DIŞINDA OLMAK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Alper1
Merhabalar rüyamda fransada bir sehirdey im arabayla Paris yolunu ararken toprak bir yola giriyorum yol kötü olduğu için durup ileriye bakıyorum gitmekten vazgeçip Fransız bu kadına adres soruyorum o bana geri donmemi soluyor başka bir Fransız şehrinde 38 km lik benzinim kalınca bir benzin istasyonu yakınında duruyorum babamda bana yardım için oradaymış arabanın kapısını açıyor tomarla kağıt para var gelenler almasın diye paraları alıyorum babama dikkatli olmasını gelicemi söyleyip dikkat cekme kek için paraları alıp yan sokağa giriyorum sonra arabaya dönüp benzin almak üzere .. sonrasında ise kendimi Türkiye'ye dönmüş gördüm bir evdeyim ik müdürü diploma verecekmiş ev arkadaşım sana vermicek diyor bende nasıl olur deyip siyah takım elbise giyip gidiyorum topluluğa konuşurken karsisinda kasılıp dinleniyor um beni görünce mecburen diplomami veriyor istemeden yanımdan geçerken kötü bir laf soluyor ben içimden kizsamda kendime hakim oluyorum yorumlarsa iz sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, Yabancı çevrelere girecek ve koşullara hemen ayak uyduracaksınız. Bu durum uzun sürecek gibi görünüyor. Bazı hayat dersleri de kazandıracak size bu süreç.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA