Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ALPER1'İN RÜYASI: RÜYADA SERÇE PARMAKLARIN BİRLEŞMESİ

28.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Alper1
İyi günler 2 ay önce bir rüya gormustum bir kızla restoranda serçe parmaklarimiz birleştirip el ele tutusmusuz evleniyor uz yanımızda 7 8 çift daha var evlenenen bir sunucu konuşma yapıyor rüyamda ki kız işyerinde staj yapan beğendiğim ama benden 13 yaş küçük biri uyanınca nasıl olsa beni istemez ne saçma bir rüya demistim ama dün yanımda çalışan memur bayan o kızın arkadasina ben Alper bey i tanıyorum evlenmek istiyor o kızla tanistiralim demiş haberim olmadan arkadasida solerim ama arada çok yaş farkı var demiş bende kabul edeceğini sanmıyorum ama bu rüya aklıma geliyor yorumlarsa iz çok sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu rüya yaşadığınız belirsizlik nedeniyle tamamen bilinçaltınızın bir ürünü. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA