Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ALPER'İN RÜYASI: RÜYADA VÜCUTTA LEKE GÖRMEK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Alper
Rüyamda gayet gerçekçi rutin bir sabaha uyandım gece yattığım gecelikler uzerimde yüzümü yıkamaya banyoya gittim ilk. Sağ kolumun altında kıllı kısmın alt tarafı bilekle diresek arası kırmızı geniş bir leke vardı görünce kayboldu hemen pesine kolumun diğer tarafanına baktığımda 2 sininde turuncu olduğunu gördüm asıl en önemlisi sonra aynaya baktım sanki dislerim yeni çıkacak gibi hepsi, dislerin uclarinin beyazlığı gözüküyor her biri ağzın içinde çarpık bir şekilde konumlanmıştı. Bu rüyanın pesine uyanmadım ama bu sureç çok uzun aynı zamanda gerçekçi geldi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar bahsettiğiniz şekildeki lekeler bir hastalığın habercisi olabilir. Dikkatli olun bir rutin kontrolden geçin derim. Dişlerinizle ilgili gördüğünüz şeyler ağzınızdan çıkacak olanlar için bir uyarı olabilir. Kalabalık ortamlarda söylediğiniz sözleri iki kere düşünüp öyle söyleyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA