Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ALİMURAT'IN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN BİRİNİ GÖRMEK

30.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alimurat
Annem rüyasında bizim evin mutfağındaymış.Önünde bir sürü yeşil biber varmış.Önündeki biberlerin tozunu pisliğini temizledikten sonra hepsini poşetlemiş.Sonra rahmetli anneannem gelmiş.Anneme kızım 5 ayın sonuna geldik.Artık herşey bitti eski püskü ne varsa hepsini yakalım demiş.Sonra annem kendini köyde görüyormuş.Eski yorgan, elbise, vb ne varsa hepsini evin önünde yakıyorlarmış.Annem tekrar eve gelmiş.Evin merdivenlerinde duru ve temiz su görmüş.Günrş ışığı vurur gibi beyaz görünüyormuş.teşekkürler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölen yakınlarımızı görmek.. Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Anneanneniz şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Anneniz de anneannenizin hayallerinin içinden geçmiş olmalı.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA