Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ALİ MURAT'IN RÜYASI: RÜYADA ÖLÜ YILAN GÖRMEK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alimurat
Annem rüyasında babamın otobüs kullandığını görüyormuş.Otobüs bize aitmiş ve yeni almışız.Evimizin yakınına gelince yoldan aşağı doğru inen bir araba izi görmüşler.Kendi kendilerine buradan aşağı doğru bir araba gitmiş demişler.Sonra otobüs ileride farklı toprak yapısına sahip bir yere gelmiş.Daha yumuşak bir toprakmış.Otobüs burada hafiften yan yatmış.Sonra tüm yolcular otobüsten çıkmış.Kimseye bir şey olmamış çünkü kaza gibi bir şey değilmiş.Sonra annem beni de görüyormuş.Küçük bir yılan görmüşüz.Yılan kafasını uzatıp bize bakıyormuş.Yılan görünüşte halsiz-cansız durumdaymış Ben de sırasıyla yılanın başına ortasına ve son kısmına doğru elimle vuruyormuşum.Anneme bu ölmüş artık daha bir şey yapamaz diyormuşum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanızın idare ettiği bir sosyal grup veya işiyle ilgili bir sıkıntı yaşanabilir. Ölü yılan, bir maddi soruna çare bulunduğunu sembolize eder. Bir maddi tehditi, belki birden çok tehditi atlatmışsınız. Bir şekilde size zarar vermeden yok olmuşlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA