Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AKGÜL'ÜN RÜYASI: RÜYADA DANANIN SALDIRISI

26.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AKGÜL
Ufakhalde bilmediğim bir yerden kaçıyorum sonra sevdiğimle buluşuyoruz bir kadına yardım edip erzak veriyoruz evinin kapısına kadar poşetlerine yardım ediyorum sonra araçla gidiyoruz sevgilim sessiz yokuş yukarı park görüyor duruyoruz yokuş yukarı ilk siyahla gri arası bir büyükbaş ikinciiki tane dana görüyorum en üstte iki inek sevdiğimi ineklere iple vuruyor ilk bir boynuz yiyor ikinci boynuzlayan havaya kaldırıp belden aşşağı bıçakla kesiyor bende bakkaldan yardım istiyorum yüzüde mordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz yardımsever birisiniz. Sevgiliniz de öyle ama önümüzde bir kararsızlık süreci var sevgiliniz için. Sonrasında önüne gelen bir kısmeti elde etmek yerine o kısmetle dalaşmaya girecek. Alttan alsa ve kendi çıkarlarını düşünse zarar görmez. Ancak fevri davranışlar nedeniyle çok büyük bir bedel ödemesi gerekebilir. Çok ama çok dikkat etsin. Geleceğini etkileyecek durumlarda geri planda kalmaya çalışsın en azından. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA