Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AKBAS432'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINIMIZI GÖRMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Akbas432
Rüyamdaydım ölmüş babannemi gördümEski ebimizdeydik babannem aşure yapmış bana verdi evdekilerede götür diye bende yolda giderken az içtim yedim falan ama eve götürmedim nedense tekrar babannemin evine götürdüm sonra kendi kendime düşündüm babanneme ayıp olur dedim beğenmemiş gibi yapmayalım dedim evden kaşık aldım geri kalanınıda yerim dedim sonra rüya bitiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar babaanneniz ne zaman öldü? Eğer 2 yılı daha dolmadıysa bu rüyanın haberci olmadığını söyleyebilirim. Ruhu öldüğünü kabul edemediği için sıkıntıdadır. Ancak 2 seneyi geçtiyse ölü birini görmek yoldan haber almak anlamına gelir. Ölü insanlar genellikle rüyada konuşmazlar ama eğer bir şey söylerlerse buna dikkat etmek gerekir. Rüyada ölünün elinden bir şey almak çok iyidir. Bu sizin elde edeceğiniz bir kısmettir. Ölüye bir şey vermek kayıptır ve iyiye yorulmaz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA