Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AHSEN'İN RÜYASI: RÜYADA ALYANS GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ahsen
Ben normal hayatta bekarım.ama ciddi bir ilişkim var.rüyamda parmağımda alyans ve tektaş var.ama evli değilim galiba.eski erkek arkadaşımı görüyorum önümden yürüyor o görsün diye parmağımı ona doğru gösteriyorum.sonra yanlışlıkla yanından geçerken ona çarpıyorum oda bana çarpıyor.park gibi bir yere gidiyoruz. o kendi arkadaş grubu ile ben kendi arkadaş grubum ile oturuyorum birbirimizi görmezden geliyoruz ve hiç konuşmuyoruz.onu gördüğüm için mutlu yada heyecanlı değilim.hatta ısrarla yüzüklerimi görsün diye uğraşıyorum.şuanda birliklte olduğum kişi orda yok ama taktığım yüzükler ona ait sanırım.sonra tanımadığım bir adam gelip bana adımla hitap ederek şakalar falan yapıyor bu kim ya diyorum.hayır olsun inşallah.yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Ahsen, bekar biri için alyans ve tektaş görmek evliliği simgeler. Yakın zamanda erkek arkadaşından evlilik teklifi alabilirsin. Eski erkek arkadaşına karşı için hala soğumadı mı? Ona bir şeyleri ispat etmek istiyorsun sanki. Bir yandan da bu bir uyarı rüyası olabilir. Yani başkalarına bir şeyleri ispat etmek için yanlış bir şey yapma. İyice düşün :)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA