Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AHMET02'İN RÜYASI: RÜYADA EVLENMEK

14.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ahmet02
İyi günler. Rüyamda evleniyorum ama gelin yok. Küçük bir salondayız misafirler var. Ben dışarı çıkıyorum ve annem yanıma geliyor bana "üzülme hemen gerekirse misafirlerden bir kız bulurum "diyor. Içeri giriyorum arkadaşlarım oynuyor. Sonra istediğim gibi bir düğün olmadığı için üzülüyorum. Rüyam bu kadar. Iki üç gün sonra yengem rüya görüyor ben evleniyorum ama beni ve gelini görmüyor. Rica ertsem bu rüyaları yorumlar mısınız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Ahmet, eğer beklentilerin bu yönde ise yani sürekli evlenmek istediğini düşünüyor ve konuşuyorsan bu rüyan büyük ihtimal ile bilinçaltının bir ürünü. Eğer öyle değilse evlenmek genel olarak baktığımızda sosyal çevrede ön plana çıkmaya işaret eder. Durum işinizle ilgili olabilir. Evlenmek bazen ortak bir işe girişmek ya da bir şans yakalamak anlamına da gelebilir. Ortak bir iş için girişimde bulunabilirsiniz ancak yarı yolda bırakılabilirsiniz. Dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA