Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AĞRI HİSSETMEK

10.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kenan
Bir berberdeydimsaçlarım uzundu ve bende kestirdimsonra sol kulağın ağrımaya başladı ve elimle kulağımdan küçükbeyaz bir taş çıkardım ama aşırı dercede acıyordu çıkardığımda...daha sonra erkek kardeşimle birilerinden kaçmaya çaılışıyorduk.erkek kardeşimi korumak için duvara ittim ve ayak parmakları kanamaya başladıyürüyemez olmuştu.bende onu sırtımda taşımak istedim ama sırtım çok ağrıyordu.onu kaldıracağım sırada müthiş bir ağrı girdi.ama yinede kaldırdım.teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi itham ediyorlar, suçluyorlar. Duyuyorsunuz, çok ağırınıza gidiyor. İçinizdeki iyiliği dışa vurmak istiyorsunuz ama sorumluluklar çok ağır, kaldıramazsınız, bile bile yükleniyorsunuz. Bu rüya ruhunuzun ağırlık altında, baskı altında, zorda olduğunu haber veriyor. Çektikleriniz nelerdir bilemem ama ruhunuz acı çekiyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA