Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AĞACA ÇIKMAK

11.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül saglam
Merhaba. sizden rüyam hakkında yardım isdiyorum suan biraz zor durumda kaldım bi konuda neye inanacagı ne yapacagımı tam bilmiyorum ve rüyamda bağ gibi bahcedeydik biraz kurakdı yoluma uzun bir yılan cıktı kaçdım arkama baktıgımda genc biri basını ezdi döndüm sanki yılan hiç yokmus gibiydi bi tane daha gördüm agacda ama korkmadım ondan sonra beyaz bi atı kızdırdım kaçmnak için agaca cıkdım ama agac kadar boyu uzundu yılanlar kayboldu sonra sizce nedir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zor zamanlar geçmiş, ailenizin ya da sizin maddi sıkıntılarınız olmuş. Hepsiyle baş etmişsiniz. Şimdi ise çok istediğiniz bir şey karşınıza çıkmış ama siz evrene kötü enerjiler yayıyorsunuz. Bir süre sonra istediğinizi elde etme fırsatını kaçırabilirsiniz. Her konuda ailenize danışmanız güzel ama bu durum sadece sizi ilgilendiriyor. Kendi kararlarınızı kendiniz verin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA