Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ADSIZ'IN RÜYASI: RÜYADA AĞLAMAK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Adsız
Rüyamda ilk masmavi uçsuz bucaksız çok güzel bir deniz gördüm daha sonra annem denize girebilmemiz için kuzenim ve beni çeşitli yollardan geçirip denize gireceğimiz yere götürüyor bu sırada nedenini bilmiyorum ama erkek arkadaşımla da telefonda tartışıyoruz neyse deniz tertemiz giriyoruz kuzenimle çıkıyoruz annem bana bir şey anlatıyor ağlayarak, oturduğumuz apartmanda iftira atmışlar anneme apartmandan birinin eşiyle flört ettiği yalanını uydurmuşlar duyunca çıldırıyorum resmen hem ağlıyorum hem küfrediyorum telefonu alıp annemi arayan her kim varsa onları arayıp sayıştırıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Simge, rüyada ağlamak ruhunda biriken acıların ve karanlığın silinmesi, aydınlığa çıkış ve arınmadır. Ağlayan insan vicdani yüklerini atar, hafifler ve feraha çıkar. Bazen vicdani yükler nedeni ile iyi gelişmeleri hayatımıza kabul edemeyiz. Ağlayan insan yüklerinden kurtulduğu için güzellikleri hayatına çağıracak ve dahil edecektir. Annenizle birlikte yakında sizi güzel şeyler bekliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA