Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ADEM67'İN RÜYASI: RÜYADA KİRLİ İÇ ÇAMAŞIRI GÖRMEK

03.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Adem67
Merhaba..rüyamda, aşık olduğum kişinin evinde lavabosundaydım. lavaboda, sevdiğim kişinin çok kirli iç çamaşırları vardı ve ben gayri ahlaki bir durum olur diye, hiç bakmadım o kirli çamaşırlara. sonra oturma odasında ailesiyle beraber oturduk ama yabancı, tanımadığım bir adamyaşlı daha vardı yanlarında ve benimle değilde, sürekli onunla onunla sohbet ediyorlardı. efendim, gerçek hayatta ona ne kadar aşık olsamda, onun kabul edilemez gayri ahlaki bir kusur işlediği ama gözle de görmediğim için, inanmak istemediğim bir bir kusuru, hatası vardı. bu yüzden ondan vazgeçtim. bu rüyamda ise, sabah uyanınca o kızdan inanılmaz derece olumsuz bir duygu hissettim. rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba bu kıza ait bir takım gerçekleri ya da ona ait sırları öğreneceksiniz. Bu durumlar biraz canınızı sıkabilir. Ancak kafanıza takmamanızı öneririm. Eğer vazgeçtiyseniz yeni duyacağınız şeylerde etkilemesin sizi. Yeni bir sayfa açın derim. Rüyada güzel olmayan şeyler her zaman kötülük getirir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA