Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ADAM1'İN RÜYASI: RÜYADA MİNARE GÖRMEK

12.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Adam1
Biyerdeyim.solumda dibimde 2tane yanyana minare görüyorum çok geniş ama ucuna bakmiyorum kafami kaldirip. Arkadaşımın fotoğraf makinesini almışımyaptığım şey değil normalde diyorum kendime burası tarihi yer bence bu kadar geniş olması mümkün değil minarenin bide beyaz. Fotoğraf ini çekmek için biraz uzaklaşıp yerimi alıyorum.FOTOYU çekiyorum ve başımı kaldırıyorum ucu yok.bulutlarin arasından devam ediyor sonsuzmus gibi.Camide yokmus.Çok şaşırıp arkadaşımı arıyorum böyle böyle acaba cektimi makina emin değilim diyorum.yine cekicem derken.Minareler karşı karşıya kopyalaniyo 3,5boyut oynuyor hepsinde. Gökyüzünün mavi ligi okadar dikkatimi cekmiyodu bi muhteşem felaketti bitmiyordu.Kalkinca hissettim bu işaret ve imanimi tetikledi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınıza karşıdan bakınca geçmişinizle alıp veremediğiniz hiçbir sorun olmadığını görüyorsunuz. Minare kendinize yeni hedefler belirleyeceğinizi söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA