Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ACIMASIZ BALTA'NIN RÜYASI: RÜYADA BÜYÜK DALGA GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Acımasız balta
4 arkadaş bir masada oturuyoruz. Bir anda kenara vuran dalga bizi islatiyor sonra tekrar bir dalga ama daha büyük hepimizi aşırı islatiyor. Kalkmaya karar verip ayaklandigimizda aslında kıyıya dümeni kilitlenmiş bir geminin yaklaşarak üzerimize geldiğini fark edip kacisiyoruz. Ama yan masada tavla oynayanlar kaçamıyor. Onlarla aynı işi yapıyormuşuz birinin üzerine gemi direği düşüyor ama siyiriyor. Diğeri geminin pervanesinin oluşturduğu girdaba girip pervaneye sürükleniyor. Pesinden o masadaki arkadaşı kurtarmak için hareketleniyor oda ortadan kayboluyor. Allahım ne büyüksün bizi korudu diye düşünürken zarar görenler için icim daralıp açıyor o hisle sıkıntılı uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda yeni bir macera var. Bu insanlar sizin akrabalarınız ise bu macera akrabalarınızla, sosyal çevreniz ise bu macera sosyal çevrenizle ilgili demektir. Olaylar karışacak ve tedirginlikler, ani sorunlar yaşanacak. Yeni bir girişim ve başlangıç için uygun bir zamanda değilsiniz. Bir adım atmadan önce iki kez düşünün.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA