Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AAA'NIN RÜYASI: RÜYADA ZORLA EVLENDİRİLMEK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AAA
Evde oturuyordum.Zil çaldı.Bende gelene bakmak için balkona çıktım.Yaşlı bir adamdı.Takım elbise giymişti.Beni görünce "Sen İlayda'sın değil mi?Ne kadar da büyümüşsün" dedi.Ben ise onun kim olduğunu bilmiyordum.Tam kim olduğunu soracaktım ki aşağıya inmiş olan babamı gördüm.Sormaktan vazgeçip aşağıya indim.Adam beni göstererek "Efendim onu istiyor." dedi.Babam "Yaşı daha 16.Şimdi evlenemez." dedi.Ben hemen "Ne evliliği?Ne saçmalıyorsunuz siz?" dedim.O adam kolumdan tuttu ve beni bir arabaya bindirdi.Ailem ise hiçbir şey yapmayıp sadece üzgün bir şekilde bakıyordu.Beni genç bir adamın yanına götürdü.O adamla evlenmek zorundaymışım.Beni sevdiğini ve benimle evleneceğini söyledi.Beni zorla bir odaya götürdü.Elime bir gelinlik verdi."Bunu giy" dedi.Ben gelinliği fırlatıp attım."Seninle evlenmeyeceğim!" diye bağırdım.Beni başka bir odaya götürdü.İçeride bir bebek vardı."Benimle evlenmezsen bu bebeği öldüreceğim" dedi.Sonra bene evlenmeyi kabul ettim ve gelinliği giymemle rüyam sona erdi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya üzerinizdeki baskıların bir yansıması. Baskı nedeniyle yanlış bir evlilik yapmaktan ve mutsuz olmaktan korkuyor olmalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA