Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

... RÜYASI: RÜYADA KENDİNİ ÖLÜ HİSSETMEK

28.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ....
Rüyada kendimi ölü gibi hissettim. Ama aslında her şeyi görüyor ve duyuyordum. Hatta kendi bedenimi bile. Yani yatağımın bir tarafında kendimi hissediyordum. Diğer tarafında bedenimi görüyordum. Geri dönmek için çırpınırken birden babamın sesini duydum. Anneme kalk namaz vakti dedi. Bense hala dömek için bağırıyordum. Sonra aniden bedenime döndüğümü sandım ama dönmemiştim. Artık bunun bir rüya olduğundan ümidimi kesmiştim. Ben artık sanıyordum ki öldüm ama içimde anlatılamaz bir acı geldi ve annemle babamın yanımda olmasını onları son kez görmeği istedim. Gözüme bir karaltı geldi ve onu görünce korkdum aniden diksinerek uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu durum psikolojinizle ilgili sanırım. Ölüm, belirlenen zamanın dışında olamaz ama o zamana kadar olan ömrü nasıl yaşayacağımız çoğu kez kendi seçimlerimiz ve hayatımıza çağırdığımız şeyler sayesinde belirleniyor. Rüyada size ölümün soğuk yüzü gösterilmiş. Bu bir uyarı. Düşünce biçiminizi değiştirin, olumlu düşünün, olumlu şeyleri hayatınıza çekin. Sorunlarınızı yakınlarınızla ya da ailenizle paylaşın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA