Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

... RÜYASI: RÜYADA BÜYÜ YAPILMASI

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ..
Rüyamda ilk olarak beni gerçekten sadece kullanan sevdiğim çocuk vardı bana bakıyordu ama ben ona bakmıyordum daha sonra başka bir rüyanın başlangıcı olarak evimde okulumdaki kişileri gördüm sınıf ortamı gibiydi birkaç büyücü gibi kadın ve erkek vardı herkesi bir şekilde büyülemişlerdi en son tahtaya beni çağırdilar ben o an ne dedim hatırlamoyorum ama gerçek yüserini açıkça söyledim sonrasında kapıyı kilitleyip kaçmaya çalıştım kaçamıyordum camdan bunu yapmayı denedim tusf olan şuki bir gecede aynı rüyalardamı yoksa başka rüyalardamı bilmiyorum evdeydim ama bizim eve benzemiyordu yine bu büyücülerle ilgili olan bir ev olabilir bilmiyorum yemeği elime aldım kockocaman akrepmi desem tarantulamı desem hatta hiç var olmayan bir hayvandı yemeğimden çıkıp yere düşüp kaçtı ondan sonra hamam böceğide yemekten çıktı ben hızla elimdeki yemeği atıp tabakla birlikte kırıldı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyü insanın inancı ile güçlenen bir şeydir. Bu tür şeylerle ilgilenmeyin. Biri sizin rüyalarınıza girip sizin enerjinizi düşürmeye çalışıyor olabilir. Kendinizi toparlayın ve inançlarınızı kendinize kalkan yapın. Siz izin vermedikçe sizi etkileyemezler. Yatmadan banyo yapın, enerjileri temizleyen dualar okuyun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA