Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

...'NIN RÜYASI: RÜYADA TAVŞANIN ISIRMASI

01.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada sevdiğinin düşerken sevdiğinin tutup kurtarması
Rüyamda 2 tane tavşan gördüm birisi yavruydu yavru olanı sevmek istedim ikiside beyaz renkti yanındaki annesi mi di babası mıydı bilmiyorum bana dediler senin pesini biraz zor bırakır hep o tavşandan kaçtım korktum evin içine girdim camın arakasından gözleriyle bana bakıyordu sonra kurtulmak icin intihar etmek istedim yavrusunun öldügünü gördüm merdivenin altında direği tutuyordum altımda diken vardı elimi ısırmaya başladı elim kaydı sonra direnemedim daha fazla asagıdan sevdiğimin geldiğini gördüm ona güvendim sonunda kendimi bıraktım gözlerimi kapatım gözlerimi açtığımda onun kucağındaydım uzaklara gidelim kimsenin olmadığı yere dedim ona sarıldım Ve mutlu olduğumu hissettim ondan sonra beni ne kovalayan bir tavşan ya da zarar vermeye çalışan birisi vardı sadece sevdiğimin kucağındaydım kendimi rahatlamış Ve güvende hissettim ve uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevimli görünen ama aslında fesat biri size, kıskançlıkları nedeniyle zarar verebilir dikkat edin. Bu kişi sizin peşinizden ayrılmayan biri olmalı. Bu kişiden sevdiğinizin desteğiyle kurtulacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA