Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

.'NIN RÜYASI: RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen .
Ablamla bir yere gidiyorduk tam hatırlamıyorum bir an da insan gibi ama yaratık biri geldi.Bir kaç tane insanı aldı el ele tutusmuslardi.Sirayla ablam da vardi içlerinde bağırıyordum ona ama o hipnoz olmuş gibiydi .Bunları takip etmeye basladim .Kadın ensesine dokununca insanları canavara ceviriyormus adı da imsaymis .Bu arada ben onlarlayim ve kadın beni görüyor .Sonra bir anda kendimi evde buluyorum. Kapı çalıyor, ablam gelmiş ama ben tabi supheleniyorum geçiyor içeri o arada annem de mutfakta başkaları da var .Ablam poğaça gibi bir şey yapıyor durup dururken o arada bir şey oluyor ablamla karşı karşıyayız ensesini tutacakken gülmeye başlıyor yani durumu toparlamaya çalışıyor ben daha çok supheleniyorum içeri geçiyorum hemen internetten bakiyorum ,böyle biri cidden de varmış haberin altına da arayabilecegimiz numaraları yazmışlar numara 467 hemen lavaboya girip arıyorum ama hattım kapalı cikiyor.Iceri giderken annem çıkıyor karşıma gülüyor ve saldırıyor o anda da sesim çıkmıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğün rüyaya halk arasında karabasan deniyor. Sesinizin çıkmamasına buna işaret. Zaman zaman herkes bu durumu yaşıyor. Karabasanlar tam olarak rüya değillerdir ve yorumlanmazlar. Bu tip rüyaları kafamız karışık olduğunda, çok sıkıntılı dönemlerimizde daha sık görürüz. Bir de gizemli konularla çok fazla ilgilenmek bu tip rüyaların görülmesindeki etkenlerden biridir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA