Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

.'NIN RÜYASI: RÜYADA BİR ADAMDAN KAÇMAK

06.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen .
Merhaba iki rüyamdan çok etkilendim. 1 si geçmiş zamanda kısa dönemde hayatıma giren birinden evlenme teklifi alıyorum ve çok mutlu oluyorum . 2 si ise çamurlu karanlık bi yolda kayboluyorum. Bi adam araba ile geliyor ve korkarak biniyorum daha sonra onun silahını alıyorum kendimi korumak için. Bir süre sonra arabadan inip adamdan kaçıyorum o da beni kovalıyor. Silah sıkıyorum bi kaç defa . Daha sonra kendini denizde buluyorum ve denizden çıkıyorum bikini ile. Sizce anlamı nedir ? Sevgiler :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanız haberci bir rüya değil bilinçaltı rüyası. Evlenme isteğiniz ve yalnızlığınız rüyanızda karşınıza çıkmış.İkili ilişkilerinizde sorun yaşıyorsunuz sanırım. Güven ya da bağlanma sorunu olabilir. Bu yüzden düzenli ve uzun süren bir ilişki özlemi içindesiniz. Denize girmek sorunlardan kurtulup rahatlayacağınızı güzel günleri müjdeliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA