Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

...'NIN RÜYASI: BENZER RÜYALAR GÖRMEK

14.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen RÜYADA RÜYALARIN DEVAMINI GÖRDÜM..
RÜYADA RÜYALARIN DEVAMINI GÖRDÜM..1.gün Şimdi Rüyamda Karşımda Mönitör Var Ve Güvenlik Kamerası ile Bir Odayı İzliyorum Ve Odanın içinde 3 kişi var, 2kişinin yüzü maskeli ve 3.kişiyi öldürüp bana kameradan el sallıyolar..2.gün tekrar mönitör var karşımda ve ekranda 7 basamak var basamklar şu şekilde 1- 1.5 mr milyar 2- 2.5 mr milyar 3- 3.5 mr milyar 4- 4.5 mr milyar 5- 5.5 mr milyar 6- 6.5 mr milyar 7- 7.5 mr milyar ben tam 3.5 mr yazan kısma tıkladım ve o kısım parladı.. bu sırada arkadan birisi - Kalp masajı olmasa adam gitmişti diyor ben anlamadım neden böyle bişey dedi 3.gün bu sefer ilk gün gördüğüm rüya adam öldürme rüyası tekrar karşımda ekranda iki kişi bir kişiyi öldürüyodu hani onu izliyodum ama yanımda birileri vardı ve birisi bana sen körmüsün görmedin bunu dedi o sırada ona baktım ve gözleri yerinden çıkmış gözünün ortası kahverengi ve etrafı beyazdı ve gözleri çok büyüktü bana baktı o sırada uyandım.bir şeyden etkilenmiş olamam
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tekrarlanan rüyalar çok ilginçtir. Bir mesaj vermek isterler ve sen bunu çözene kadar devam ederler. O yerle ilgili geçmişteki anılarını ve rüyada diğer gördüğün şeyleri anımsamaya çalış. Hatta bu rüyayı her gördüğünde hatırlayabildiklerini not al ve ortak noktayı bulmaya çalış. Bu şekilde rüyandaki mesajı mutlaka çözersin. Rüyaları çok çabuk unuturuz bu nedenle hiç ihmal etme sabah kalkar kalkmaz hatırladığın her şeyi yaz. Öte yandan rüyada cinayetle ilgili rüyalar genellikle izlenen bir şeyden etkilenerek görülür. Siz öyle olmadığını söylemişsiniz. Sembolik olarak yorumlayacak olursak çevrenizden birinin bir başkasına çok büyük yardımlarda bulunacağına tanık olacaksınız demektir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA